Sizden Gelenler

 Hali yikama firmalarinin herhangi bir resmi kurum tarafindan denetlenmedigini hijyen kalitesi, personel kalitesi ve hizmet kalitesi yönünden tamamen firma yöneticisinin insafina kaldiginizi biliyor musunuz?

Halilarin farkli evlerin halilariyla ayni havuz içinde bekletildigini, baska evlerin kili, tüyü gibi hatta evcil hayvan besleyen evlerin kili tüyü gibi zararli unsurlarin sizin haliniza da sirayet ettigini biliyor musunuz?
Halilarin berbat denecek kadar pis ortamlarda hijyen kurallari dikkate alinmadan yikandigini ve temizlenmeye giden halilarinizin gönderdiginiz halinden daha pis bir sekilde geri geldigini biliyor musunuz?
Halilarin kaldirim üzerine, yol kenarina asilarak toz duman esliginde kurutuldugunu biliyor musunuz?
Maliyeti düsürmek ve sözde ucuz hizmet vermek adina bir çok kimyasal kalinti içeren ucuz hali sampuanlari ile birlikte bolca çamasir suyu kullanildigini biliyor musunuz?
Bir çok Avrupa ülkesinde insan sagligina zararlari sebebi ile kullanimi yasak olan çamasir suyunun kontrolsüz kullanimi neticesinde haliniz üzerinde kalan kanserojen ihtiva eden kimyasal kalintilarin haliniz ile birlikte evinize geldigini biliyor musunuz?
Kapilara dagitilan brosürlerde hali yikama yeri görüntüsü verilmesine ragmen bir çogunun gerçek olmadigini, toplanan halilari oto yikama yerlerine yikatarak evlerinize getirdiklerini biliyor musunuz?
Kuru temizleme firmalarinin hali yikama yapmadiklarini, anlasmali çalistiklari ucuz fiyatla hizmet veren hali yikama yerlerinde yikatarak sizlere teslim ettiklerini biliyor musunuz?
Hali yikama hizmeti alirken "alt tarafi hali yikama" düsüncesi ile hizmet almamaniz gerektigini, ince eleyip sik dokunmasi gerektigini biliyor musunuz?
Tüm bunlar dikkate alindiginda ucuz fiyatla hizmet veren yerlerden hizmet alinmamasi gerektigini biliyor musunuz.
Tüm bunlari tüketiciyi kandirmak, göz boyamak için yazmis olabilirim tüm diger firmalar gibi biz, EZGI Hali yikamayi da kalitemizin sürdürülebilirligi ve devamliligi için denetlemeniz gerektigini biliyor musunuz.?

EN IYI HALI YIKAMA FIRMALARI

De?erli Mü?terilerimiz, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adyna kalitesini artyrarak dürüst hizmet anlayy?y ile yola devam etmekteyiz. Birlikte nice 21 senelere

LÜTFEN DİKKAT

Değerli müşterilerimiz pandemi olan coronavirus önlemleri kapsamında sizleri ve çalışanlarımızı korumak amaçlı bir dizi önlem almış bulunmaktayız. Temizliğin hijyenin on plana çıktığı bu dönemde biz temizlik firmaları olarak sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. 1-Halilarinizi sipariş sonrası rulo halinde belini ip veya bant ile bantlayarak daire kapınız önünde hazır bulundurunuz. 2-Temastan kaçınmak bu dönemde büyük önem arzetmektedir Bu nedenle teslim fişi elden teslim edilmeyecek olup fiş görüntüsü watsaptan iletilecektir. 3-Mumkunse rulo halindeki halilarinizin başlarına çöp poşeti vb şekilde geçiriniz. 4-Teslim alınan halilariniz aracimiza konulmadan önce dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. 5-.Mümkün olduğunca nakit kullanmamaya özen göstermeliyiz. Diğer ödeme seçenekleri olan kartla ödeme eft seçeneklerini kullanmaya çalışmalıyız. Anlayışınız için teşekkür ederiz Ezgi hali yıkama ve Temizlik Hizmetleri 04623255408 04623255842 05446070661 www.ezgitemizlik.com www.ezgihalitemizleme.com

NASIL YIKIYORUZ?

EZGİ HALI YIKAMA FABRİKASI Temizlikte Profesyonellerin Tercihi 1-TOZ ALMA ÜNİTESİ Halılarınız yıkama ünitesine alınmadan önce bütün toz, kıl vb. yabancı maddelerden arındırılır. 2-YIKAMA ÜNİTESİ Toz alma ünitesinde işlemi biten halılarınız A+ Kalite CE - ISO 9001 belgelerine sahip deterjanlar, içilebilir su ve tam otomatik bilgisayarlı profesyonel halı yıkama ünitemizde yıkanmaktadır. 3-SIKMA ÜNİTESİ Yıkama ünitesinde işlemleri tamamlanan ve kirlerinden derinlemesine temizlenen halılarınız 1400 RPM Sıkma Makinamızda sıkılarak % 85 oranında kurutulur ve havalandırma askılarına asılır. 4-HAV ALMA - PAKETLEME ÜNİTESİ Kurutma fırınında 14 saatte %100 kurutma sağlanan halılarınız son fırçalama, vakumlama ve kalite kontrol işlemleri yapıldıktan sonra poşetli ve ambalajlı olarak servis aracına yüklenmek üzere servis bekleme alanına alınır. 5-YORGAN&BATTANİYE YIKAMA ÜNİTESİ Yorgan & Battaniyeleriniz A+ Kalite CE - ISO 9001 belgelerine sahip deterjanlar ve içilebilir kaynak suyu kullanılarak Yorgan & Battaniye Yıkama Makinamızda bütün kir ve bakterilerinden arındırılarak temizlenir. Bizi diğerleri ile karıştırmayınız, Biz gerçek ve kaliteli temizlik için hizmetinizdeyiz. Unutulmamlıdır ki kalite ve ucuz fiyat hiçbir zaman birbiriyle asla bir arada bulunmazlar.. 0462 325 54 08 0462 325 58 42 0544 607 07 61 www.ezgihalitemizleme.com