Sizden Gelenler

 Halı yıkama firmalarının herhangi bir resmi kurum tarafından denetlenmediğini hijyen kalitesi, personel kalitesi ve hizmet kalitesi yönünden tamamen firma yöneticisinin insafına kaldığınızı biliyor musunuz?

Halıların farklı evlerin halılarıyla aynı havuz içinde bekletildiğini, başka evlerin kılı, tüyü gibi hatta evcil hayvan besleyen evlerin kılı tüyü gibi zararlı unsurların sizin halınıza da sirayet ettiğini biliyor musunuz?
Halıların berbat denecek kadar pis ortamlarda hijyen kuralları dikkate alınmadan yıkandığını ve temizlenmeye giden halılarınızın gönderdiğiniz halinden daha pis bir şekilde geri geldiğini biliyor musunuz?
Halıların kaldırım üzerine, yol kenarına asılarak toz duman eşliğinde kurutulduğunu biliyor musunuz?
Maliyeti düşürmek ve sözde ucuz hizmet vermek adına bir çok kimyasal kalıntı içeren ucuz halı şampuanları ile birlikte bolca çamaşır suyu kullanıldığını biliyor musunuz?
Bir çok Avrupa ülkesinde insan sağlığına zararları sebebi ile kullanımı yasak olan çamaşır suyunun kontrolsüz kullanımı neticesinde halınız üzerinde kalan kanserojen ihtiva eden kimyasal kalıntıların halınız ile birlikte evinize geldiğini biliyor musunuz?
Kapılara dağıtılan broşürlerde halı yıkama yeri görüntüsü verilmesine rağmen bir çoğunun gerçek olmadığını, toplanan halıları oto yıkama yerlerine yıkatarak evlerinize getirdiklerini biliyor musunuz?
Kuru temizleme firmalarının halı yıkama yapmadıklarını, anlaşmalı çalıştıkları ucuz fiyatla hizmet veren halı yıkama yerlerinde yıkatarak sizlere teslim ettiklerini biliyor musunuz?
Halı yıkama hizmeti alırken "alt tarafı halı yıkama" düşüncesi ile hizmet almamanız gerektiğini, ince eleyip sık dokunması gerektiğini biliyor musunuz?
Tüm bunlar dikkate alındığında ucuz fiyatla hizmet veren yerlerden hizmet alınmaması gerektiğini biliyor musunuz.
Tüm bunları tüketiciyi kandırmak, göz boyamak için yazmış olabilirim tüm diğer firmalar gibi biz, EZGİ Halı yıkamayı da kalitemizin sürdürülebilirliği ve devamlılığı için denetlemeniz gerektiğini biliyor musunuz.?

EN İYİ HALI YIKAMA FİRMALARI

Değerli müşterilerimiz Ezgi Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Trabzonun ilk profesyonel firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmnuş halı kilim stor yıkama ev ve işş yeri temizliği merdiven temizliği inşaat sonrası temizlik alanlarında 18 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Daha önce Trabzonda ikamet etmiş ve başka illere taşınmış müşterilerimizin güvenle hizmet alabilecekleri Ezgi Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri ayrıcalıklarından aynı şekilde faydalanabilecekelri dost ve kardeş firmaları tanıtmak istedik. Aşağıda adı geçen firmalar onlarca yıllık bilgi birikimi kalişteli ve dürüst hizmet anlayışıyla bölgelerinde hizmet vermektedirler. Bursa'nın En İyi Halı Yıkama Firması AYBA Halı Yıkama Hizmetleri Ayhan İlker Bursa halı yıkama,Bursa koltuk yıkama,Bursa perde yıkama Erzurumun En İyi Halı Yıkama Firması Ak Halı Yıkama Şeref Bey Erzurum halı yıkama ,Erzurum koltuk yıkama, Erzurum perde yıkama Antalyanın En İyi Halı Yıkama Firması Berrak Halı Yıkama Göksel Bey Antalya halı yıkama Antalya koltuk yıkama, Antalya perde yıkama Yukarıda isimleri geçen tüm firmalar dost ve kardeş firmalarımız olup yakınlarınıza gğüvenmle tavsiye edebileceğiniz profesyonel firmalardır.

LÜTFEN DİKKAT

Değerli müşterilerimiz pandemi olan coronavirus önlemleri kapsamında sizleri ve çalışanlarımızı korumak amaçlı bir dizi önlem almış bulunmaktayız. Temizliğin hijyenin on plana çıktığı bu dönemde biz temizlik firmaları olarak sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. 1-Halilarinizi sipariş sonrası rulo halinde belini ip veya bant ile bantlayarak daire kapınız önünde hazır bulundurunuz. 2-Temastan kaçınmak bu dönemde büyük önem arzetmektedir Bu nedenle teslim fişi elden teslim edilmeyecek olup fiş görüntüsü watsaptan iletilecektir. 3-Mumkunse rulo halindeki halilarinizin başlarına çöp poşeti vb şekilde geçiriniz. 4-Teslim alınan halilariniz aracimiza konulmadan önce dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. 5-.Mümkün olduğunca nakit kullanmamaya özen göstermeliyiz. Diğer ödeme seçenekleri olan kartla ödeme eft seçeneklerini kullanmaya çalışmalıyız. Anlayışınız için teşekkür ederiz Ezgi hali yıkama ve Temizlik Hizmetleri 04623255408 04623255842 05446070661 www.ezgitemizlik.com www.ezgihalitemizleme.com

NASIL YIKIYORUZ?

EZGİ HALI YIKAMA FABRİKASI Temizlikte Profesyonellerin Tercihi 1-TOZ ALMA ÜNİTESİ Halılarınız yıkama ünitesine alınmadan önce bütün toz, kıl vb. yabancı maddelerden arındırılır. 2-YIKAMA ÜNİTESİ Toz alma ünitesinde işlemi biten halılarınız A+ Kalite CE - ISO 9001 belgelerine sahip deterjanlar, içilebilir su ve tam otomatik bilgisayarlı profesyonel halı yıkama ünitemizde yıkanmaktadır. 3-SIKMA ÜNİTESİ Yıkama ünitesinde işlemleri tamamlanan ve kirlerinden derinlemesine temizlenen halılarınız 1400 RPM Sıkma Makinamızda sıkılarak % 85 oranında kurutulur ve havalandırma askılarına asılır. 4-HAV ALMA - PAKETLEME ÜNİTESİ Kurutma fırınında 14 saatte %100 kurutma sağlanan halılarınız son fırçalama, vakumlama ve kalite kontrol işlemleri yapıldıktan sonra poşetli ve ambalajlı olarak servis aracına yüklenmek üzere servis bekleme alanına alınır. 5-YORGAN&BATTANİYE YIKAMA ÜNİTESİ Yorgan & Battaniyeleriniz A+ Kalite CE - ISO 9001 belgelerine sahip deterjanlar ve içilebilir kaynak suyu kullanılarak Yorgan & Battaniye Yıkama Makinamızda bütün kir ve bakterilerinden arındırılarak temizlenir. Bizi diğerleri ile karıştırmayınız, Biz gerçek ve kaliteli temizlik için hizmetinizdeyiz. Unutulmamlıdır ki kalite ve ucuz fiyat hiçbir zaman birbiriyle asla bir arada bulunmazlar.. 0462 325 54 08 0462 325 58 42 0544 607 07 61 www.ezgihalitemizleme.com