Sizden Gelenler

 Hali yikama firmalarinin herhangi bir resmi kurum tarafindan denetlenmedigini hijyen kalitesi, personel kalitesi ve hizmet kalitesi yönünden tamamen firma yöneticisinin insafina kaldiginizi biliyor musunuz?

Halilarin farkli evlerin halilariyla ayni havuz içinde bekletildigini, baska evlerin kili, tüyü gibi hatta evcil hayvan besleyen evlerin kili tüyü gibi zararli unsurlarin sizin haliniza da sirayet ettigini biliyor musunuz?
Halilarin berbat denecek kadar pis ortamlarda hijyen kurallari dikkate alinmadan yikandigini ve temizlenmeye giden halilarinizin gönderdiginiz halinden daha pis bir sekilde geri geldigini biliyor musunuz?
Halilarin kaldirim üzerine, yol kenarina asilarak toz duman esliginde kurutuldugunu biliyor musunuz?
Maliyeti düsürmek ve sözde ucuz hizmet vermek adina bir çok kimyasal kalinti içeren ucuz hali sampuanlari ile birlikte bolca çamasir suyu kullanildigini biliyor musunuz?
Bir çok Avrupa ülkesinde insan sagligina zararlari sebebi ile kullanimi yasak olan çamasir suyunun kontrolsüz kullanimi neticesinde haliniz üzerinde kalan kanserojen ihtiva eden kimyasal kalintilarin haliniz ile birlikte evinize geldigini biliyor musunuz?
Kapilara dagitilan brosürlerde hali yikama yeri görüntüsü verilmesine ragmen bir çogunun gerçek olmadigini, toplanan halilari oto yikama yerlerine yikatarak evlerinize getirdiklerini biliyor musunuz?
Kuru temizleme firmalarinin hali yikama yapmadiklarini, anlasmali çalistiklari ucuz fiyatla hizmet veren hali yikama yerlerinde yikatarak sizlere teslim ettiklerini biliyor musunuz?
Hali yikama hizmeti alirken "alt tarafi hali yikama" düsüncesi ile hizmet almamaniz gerektigini, ince eleyip sik dokunmasi gerektigini biliyor musunuz?
Tüm bunlar dikkate alindiginda ucuz fiyatla hizmet veren yerlerden hizmet alinmamasi gerektigini biliyor musunuz.
Tüm bunlari tüketiciyi kandirmak, göz boyamak için yazmis olabilirim tüm diger firmalar gibi biz, EZGI Hali yikamayi da kalitemizin sürdürülebilirligi ve devamliligi için denetlemeniz gerektigini biliyor musunuz.?

EN IYI HALI YIKAMA FIRMALARI

Değerli Müşterilerimiz, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına kalitesini artırarak dürüst hizmet anlayışı ile yola devam etmekteyiz. Birlikte nice 21 senelere

LÜTFEN DIKKAT

Degerli müsterilerimiz pandemi olan coronavirus önlemleri kapsaminda sizleri ve çalisanlarimizi korumak amaçli bir dizi önlem almis bulunmaktayiz. Temizligin hijyenin on plana çiktigi bu dönemde biz temizlik firmalari olarak sizlerin yaninda olmaya devam edecegiz. 1-Halilarinizi siparis sonrasi rulo halinde belini ip veya bant ile bantlayarak daire kapiniz önünde hazir bulundurunuz. 2-Temastan kaçinmak bu dönemde büyük önem arzetmektedir Bu nedenle teslim fisi elden teslim edilmeyecek olup fis görüntüsü watsaptan iletilecektir. 3-Mumkunse rulo halindeki halilarinizin baslarina çöp poseti vb sekilde geçiriniz. 4-Teslim alinan halilariniz aracimiza konulmadan önce dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. 5-.Mümkün oldugunca nakit kullanmamaya özen göstermeliyiz. Diger ödeme seçenekleri olan kartla ödeme eft seçeneklerini kullanmaya çalismaliyiz. Anlayisiniz için tesekkür ederiz Ezgi hali yikama ve Temizlik Hizmetleri 04623255408 04623255842 05446070661 www.ezgitemizlik.com www.ezgihalitemizleme.com

NASIL YIKIYORUZ?

EZGI HALI YIKAMA FABRIKASI Temizlikte Profesyonellerin Tercihi 1-TOZ ALMA ÜNITESI Halilariniz yikama ünitesine alinmadan önce bütün toz, kil vb. yabanci maddelerden arindirilir. 2-YIKAMA ÜNITESI Toz alma ünitesinde islemi biten halilariniz A+ Kalite CE - ISO 9001 belgelerine sahip deterjanlar, içilebilir su ve tam otomatik bilgisayarli profesyonel hali yikama ünitemizde yikanmaktadir. 3-SIKMA ÜNITESI Yikama ünitesinde islemleri tamamlanan ve kirlerinden derinlemesine temizlenen halilariniz 1400 RPM Sikma Makinamizda sikilarak % 85 oraninda kurutulur ve havalandirma askilarina asilir. 4-HAV ALMA - PAKETLEME ÜNITESI Kurutma firininda 14 saatte %100 kurutma saglanan halilariniz son firçalama, vakumlama ve kalite kontrol islemleri yapildiktan sonra posetli ve ambalajli olarak servis aracina yüklenmek üzere servis bekleme alanina alinir. 5-YORGAN&BATTANIYE YIKAMA ÜNITESI Yorgan & Battaniyeleriniz A+ Kalite CE - ISO 9001 belgelerine sahip deterjanlar ve içilebilir kaynak suyu kullanilarak Yorgan & Battaniye Yikama Makinamizda bütün kir ve bakterilerinden arindirilarak temizlenir. Bizi digerleri ile karistirmayiniz, Biz gerçek ve kaliteli temizlik için hizmetinizdeyiz. Unutulmamlidir ki kalite ve ucuz fiyat hiçbir zaman birbiriyle asla bir arada bulunmazlar.. 0462 325 54 08 0462 325 58 42 0544 607 07 61 www.ezgihalitemizleme.com